Social media Pub
Social media Pub
Pilsner Urquell
Pilsner Urquell opäť osviežil veľkonočné oslavy priamo vo Vatikáne. Aj tento rok sme tak naviazali na našu tradíciu a odovzdali v Apoštolskom paláci dar pápežovi – požehnanú várku nášho zlatého ležiaka spolu so zvonom od slovenských zvonárov.
Timeline Photos
Pilsner Urquell
Súčasťou nášho tradičného veľkonočného daru pre pápeža bude tento rok okrem požehnanej várky Pilsner Urquell aj unikátny zvon od slovenských zvonárov, ktorý pred odjazdom do Vatikánu požehnal banskobystrický biskup.
Timeline Photos
Pilsner Urquell
Pilsner Urquell je súčasťou predávania tradičného zvonárskeho remesla. Pozrite sa, akú rolu hrá v príbehu výroby unikátneho zvonu, ktorý vznikol na Slovensku, a doplní náš veľkonočný dar pre pápeža Františka I.
Kozel
Naši sládkovia vedia, ako spojiť svetlé a tmavé pivo tak, aby ste si v každom dúšku vychutnali dokonalú harmóniu chutí.
Ochutnajte Kozel Polotmavý 11 %
kozel.sk
Kozel Polotmavý 11 % v sebe snúbi to najlepšie z oboch – osviežujúcu horkosť svetlého piva a karamelové tóny tmavého piva.
Dr. Ján Píry
HA Mikovíniho Bratislava. Na pivnom školení študenti pozorní, aktívni a oblečení do slušivých rovnošiat. Paráda !!
Photos from Dr. Ján Píry's post
Pivovary Topvar
Naštartuj svoju kariéru v pivovare! Prihlás sa na letnú stáž a uži si excelentné leto...
Timeline Photos
Pilsner Urquell
Plzenské pivo si s obľubou objednávali aj veľkí štátnici. Ale zatiaľ čo ich portréty už zo stien dávno zmizli, chuť Pilsner Urquell je rovnaká ako pred 175 rokmi. A taká istá tu pre vás aj zostane. #tenpravyoriginal
Timeline Photos
Pivovary Topvar
Pivo spája kamošov. VyBEER sa so svojou partiou von už túto stredu do nášho vybeeraného pubu a vyhraj pre seba a partiu výlet na Oktoberfest, víkend na chate, prehliadku pivovaru a ďalšie ceny. Viac info na www.vybeersavon.sk.
Timeline Photos
Dr. Ján Píry
Včera doobeda na pôde Hotelovej akadémie v Košiciach. Niektorým študentom tá "pivná hladinka" išla ukážkovo... http://tivi.cas.sk/video/2508969/pritazliva-vyucba-v-pivnej-akademii-takto-sa-capuje-hladinka/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-tivi-hp&utm_campaign=cross
Photos from Dr. Ján Píry's post
Pivovary Topvar
Naštartuj svoju kariéru excelentne! Prihlás sa na letnú stáž do Pivovarov Topvar a staň sa súčasťou nášho tímu. Poď na stáž ku nám! Viac informácií na http://topvar.topjobs.sk/
Timeline Photos
Kozel
Tak schválne – uhádnete, akú novinku si pre vás pripravili naši sládkovia? Balením tejto novinky odmeníme jedenástich z tých, ktorí svoj tip napíšu do komentára. Celé pravidlá súťaže nájdete tu bit.ly/KozelSutaz.
Timeline Photos
Pilsner Urquell
Že sa vďaka plzenskému pivu rodia zaujímavé príbehy, dokázal kedysi aj krajčír Pinkas. A to vtedy, keď v roku 1843 zavesil remeslo na klinec a otvoril v Prahe podnik, v ktorom si môžete dať plzeň aj dnes. Tak sa tam na jednu zastavte, čakajú na vás ďalšie príbehy. #tenpravyoriginal
Timeline Photos